Kategorie

O firmie

Firma handlowa Aqua Janki Sp. z o.o. powstała ponad 15 lat temu i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą profesjonalnego wyposażenia łazienek.

Początkowo firma prowadziła działalność w Centrum Handlowym Janki, po czym w 2004 roku przeniosła się do nowo wówczas otwartego centrum wyposażenia  wnętrz TTW OPEX , kiedyś TTW Home ,dzisiaj Home Concept .

 W kwietniu 2011 roku, uruchomiliśmy  sklep internetowy, pod adresem www.skladlazienek.pl  ,  mieszczący się w Warszawie przy ulicy Żupniczej 17.

Firma Aqua Janki Sp.z o.o. zajmuje się doradztwem i sprzedażą wyposażenia łazienek. W swojej ofercie posiada importowaną   z całego świata glazurę i terakotę, gresy, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe i parowe, armaturę oraz ceramikę łazienkową wszystkich największych i uznanych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Promuje też nieznane na polskim rynku nowe produkty i marki z tej branży. Posiadamy w ofercie wyroby Balteco, Vitra, Wisa, Nexe ,Vedo ,Aqualine czy Radaway .

To co cechuje naszą firmę to profesjonalna obsługa, szybka dostępność towaru oraz bogaty asortyment wysokiej jakości.     Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, z łatwością zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających  klientów.

Zapraszamy